Hotel Vincci Maritimo Barcelona jest usytuowany prawie 15 min piechotą od plaży i oferuje pokoje z widokiem na miasto. Park Güell jest w prawie 5 km, a Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Barcelonie jest w odległości kilku przecznic od hotelu.
144 pokoje w tym hotelu wyposażono w takie udogodnienia jak centralne ogrzewanie, a także telewizja satelitarna. Umeblowane biurkiem, pokoje posiadają również minibar. Do dyspozycji Gości prysznic oraz takie udogodnienia jak szlafroki.
4-gwiazdkowy obiekt oferuje salon Lounge i zaplecze rekreacyjne hotelu, które pomogą urozmaicić czas wolny.
W Vincci Maritimo w Barcelonie znajduje się restauracja Jardi de Mar. Goście mogą również spróbować przystawek i tapas w barze na miejscu.
ArtTower znajduje się prawie 5 min spacerem od tego hotelu, a takie obiekty przyrodnicze jak Parc de la Ciutadella są zlokalizowane w prawie 3 km. W dzielnicy Sant Martí zapewnia dostęp do atrakcji kulturalnych, takich jak Muzeum Picasso, w prawie 3,1 km. Ponadto, Jardins de Gandhi znajduje się w 650 metrach. Avinguda Diagonal również dzieli od Vincci Maritimo w niewielkiej odległości. Ponadto, obiekt leży 4 km od stacji kolejowej Passeig de Gràcia -, natomiast Sagrada Familia jest w prawie 3,2 km.
Lotniska
Stacje kolejowe
Lotniska
Stacje kolejowe
Na tej stronie znajdziesz zweryfikowane opinie, które opublikowali nasi użytkownicy
Brunon
2023-07-31
Pokój z ładnym widokiem ogrodu i nowoczesną łazienką sprawił, że mój pobyt był niezapomniany. Wyposażenie na poziomie czterech gwiazdek, utrzymane w doskonałej czystości.
Kawa i herbata w niskiej jakości.
Fèlix
2023-07-01
Pokój dwuosobowy w tym hotelu przy plaży Mar Bella po prostu robi wrażenie. Wygodne łóżka, pachnąca pościel i widok na urokliwy japoński ogród. to wszystko sprawiło, że czułem się jak w raju.
Wincenty
2023-06-25
Przyjemna lokalizacja blisko metra, pomocna obsługa, czyste pokoje, smaczne i obfite śniadania, bliskość plaży.
Nic, co by mi się nie podobało mówiąc szczerze.
Marcin
2023-02-28
Hotel Vincci to doskonała lokalizacja, blisko metra i plaży. Obsługa była niesamowicie pomocna i uprzejma. Śniadania były obfite i smaczne, a pokoje czyste. Niewątpliwie polecam to miejsce.
Anna
2023-02-23
Nasz pobyt w tym hotelu był bardzo udany. Hotel jest świetnie położony - niedaleko centrum, blisko przystanków komunikacji miejskiej, w spokojnej okolicy. Obsługa była bardzo miła i pomocna, nawet mówiąca po polsku. Pokoje były czyste i zadbane, codziennie sprzątane. Śniadania były obfite i smaczne, choć nieco monotonne. Bardzo miło zaskoczyło nas urodzinowe szampana, który otrzymaliśmy od hotelu. Ogólnie byliśmy zadowoleni z naszego pobytu.
Jednak muszę wspomnieć o jednym negatywnym aspekcie naszego pobytu. Opis hotelu mówił o widokach na piękne parki, ale mieliśmy widok na ulicę i parking oraz kawiarnię.
Tadeusz
2023-02-21
Czystość była świetna, a personel był bardzo pomocny. Lokalizacja była bardzo blisko morza i stacji metra.
Nic do zarzucenia było.
Zofia
2023-01-09
Bardzo blisko plaży i metra. Cisza i spokój. Duży wybór śniadań i smaczne posiłki w restauracji hotelowej.
Czułem się w pełni zadowolony z pobytu, nie ma na co narzekać.